wycieczka klasowa na skatepark wycieczka szkolna

WYCIECZKA KLASOWA NA SKATEPARK

Czy myśleliście kiedyś o tym, aby pokazać dzieciom nie tylko tradycyjne sposoby spędzania wolnego czasu, ale także te pełne adrenaliny i niesamowitych wrażeń? Jeżeli tak, nasz skatepark jest idealnym miejscem!

Sport do zdrowie – a w zdrowym ciele zdrowy duch! Wychodząc naprzeciw i promując aktywność fizyczną stworzyliśmy ofertę kierowaną do placówek oświatowych: szkół, przedszkoli, liceów etc.  Zapraszamy na lekcję wf-u na skate parku podczas której zapoznamy Was z budową skateparku. Zobaczycie naszych instruktorów w akcji, czyli czego można się nauczyć – triki z danej dyscypliny w wykonaniu najlepszych riderów. Opowiemy o historii sportów ekstremalnych oraz weźmiecie udział w warsztatach / treningu danej dyscypliny pod okiem wcześniej wspomnianego instruktora. Na koniec proponujemy free time – swobodne jazdy po parku na własnym lub naszym sprzęcie, który udostępnimy na czas wycieczki. 

Co oferujemy:

 • 2 dyscypliny do wyboru: deskorolka i hulajnoga
 • 3 godziny na skate parku:
  – 1 godzina – oprowadzamy po parku opowiadając jego historie, mini wykład dotyczący danej dyscypliny prowadzony przez naszego instruktora + pokaz umiejętności i możliwości parku – triki w najlepszym wydaniu
  – 1 godzina warsztatów / trening danej dyscypliny prowadzony przez instruktora
  – 1 godzina swobodnej jazdy po skate parku

  Ważne informacje:
  – dojazd we własnym zakresie,
  – dostępne godziny : 9-12 lub 10-13 lub 11-14,
  – wycieczki odbywają się wyłącznie od pn do pt, gdy park jest dostępny tylko dla Was.

Dlaczego warto?

 • Poznawanie nowych sportów i aktywności rozwija ciekawość i kreatywność.
 • Fizyczna aktywność jest ważna dla zdrowia i dobrej kondycji.
 • Wspólne spędzanie czasu integruje grupy i buduje relacje między uczniami.

Cena :
50 zł / os gdzie minimalna liczba użytkowników to 15 osób, maksymalna to 30 osób.

ZGODY: każdy uczestnik wycieczki musi posiadać pisemna zgodę na korzystanie ze skate parku oraz posiadać kask ochronny (zgoda dostępna na naszej stronie internetowej TUTAJ)

Zapraszamy na ekscytujące wycieczki na nasz skatepark!

Jeśli jesteście zainteresowani organizacją wycieczki na nasz skatepark, prosimy o kontakt telefoniczny lub o wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego poniżej. Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe, aby omówić szczegóły.