Szkółka rolkowa

Na naszym skateparku realizujemy zajęcia z rolek w różnych grupach zaawanasowania.
Jeśli chcesz zarezerwować miejsce w szkółce możesz to zrobić tutaj ->>> www.skatepoint.nakiedy.pl

HARMONOGRAM SZKÓŁEK

Szkółka ROLKOWA

Rolki to nie tylko sport. Wie o tym każdy prawdziwy kto uprawia ten sport. Łączy niezależnie od wieku, poziomu zaawansowania czy statusu społecznego – bo radość z udanego triku jest ZAWSZE taka sama!

Przyjdź na zajęcia, a nasi instruktorzy pomogą dopasować stopień zaawansowania do Twoich obecnych umiejętności, tak żebyś miał/a fun z jazdy i progres.

 

Jakim sprzętem dysponujemy?

Na terenie Skate Parku możesz skorzystać z wypożyczalni sprzętu, gdzie dysponujemy m.in:

Co musisz wziąć ze sobą?

Jeśli jesteś początkującym rolkarzem, nie musisz inwestować dużo by rozpocząć swoją przygodę z tym sportem, jednak zalecamy zaopatrzenie się w poniższy sprzęt:

szkółka rolkowa skatepark skatepoint gliwice

Poziomy trudności

skate park gliwice śląsk knurów zabrze ruda śląska katowice

GRUPA POCZĄTKUJĄCA

Masz opanowane podstawy, potrafisz swobodnie poruszać się na rolkach i chcesz nauczyć się pierwszych trików? Ta grupa jest dla Ciebie. Nasi instruktorzy przeprowadzą Cię na kolejny level. Pamiętaj, że rolki to przede wszystkim hart ducha i moc Twojej zajawy. My zrobimy wszystko, żebyś rozwinął/ęła skrzydła. Zajęcia odbywają się w grupach do 10 osób, dwa razy w tygodniu, pod okiem certyfikowanego instruktora.

GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA

Masz opanowane podstawowe triki do perfekcji, ale chcesz więcej, lepiej, a zajawa aż kipi Ci z uszu?

Ta grupa jest dla Ciebie. Pomożemy Ci w pełni rozwinąć Twój potencjał. Zajęcia w szkółce rolkowej    odbywają się pod okiem certyfikowanego instruktora, w grupach max do 10 osób, dwa razy w tygodniu.

GRUPA PRO

Umiesz PRAWIE tyle, co instruktor, chcesz być coraz lepszy, szlifując triki już znane, uczyć się lotów czy kolejnych flipów. Chcesz przygotować się do zawodów rolkowych? Ta grupa będzie dla Ciebie idealna! Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w grupach do 10 osób.

Cennik

skate park gliwice śląsk knurów zabrze ruda śląska katowice

Zajęcia indywidualne 1:1 – 130 zł

Zajęcia grupowe pojedyncze – 80 zł

Zajęcia grupowe szkółka – 2 razy w tyg. po 60 min – 450 zł/mc – 1 raz w tyg. po 60 min – 300 zł/mc