HARMONOGRAM SZKÓŁEK

Szkółka deskorolkowa

Deskorolka to nie tylko sport. Wie o tym każdy prawdziwy skater. Łączy niezależnie od wieku, poziomu zaawansowania czy statusu społecznego – bo radość z udanego triku jest ZAWSZE taka sama!

Przyjdź na zajęcia, a nasi instruktorzy pomogą dopasować stopień zaawansowania do Twoich obecnych umiejętności, tak żebyś miał/a fun z jazdy i progres.

 

Jakim sprzętem dysponujemy?

Na terenie Skate Parku możesz skorzystać z wypożyczalni sprzętu, gdzie dysponujemy m.in:

Co musisz wziąć ze sobą?

Jeśli jesteś początkującym skaterem, nie musisz inwestować dużo by rozpocząć swoją przygodę z deskorolką, jednak zalecamy zaopatrzenie się w poniższy sprzęt:

skate park gliwice śląsk knurów zabrze ruda śląska katowice

Poziomy trudności

GRUPA POCZĄTKUJĄCA

Masz opanowane podstawy, potrafisz swobodnie poruszać się na deskorolce i chcesz nauczyć się pierwszych trików, a może już katujesz ollie? Ta grupa jest dla Ciebie. Nasi instruktorzy przeprowadzą Cię na kolejny level. Pamiętaj, że deskorolka to przede wszystkim hart ducha i moc Twojej zajawy. My zrobimy wszystko, żebyś rozwinął/ęła skrzydła. Zajęcia odbywają się w grupach do 10 osób, dwa razy w tygodniu, pod okiem certyfikowanego instruktora.

GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA

Masz opanowane podstawowe triki do perfekcji, ale chcesz więcej, lepiej, a zajawa aż kipi Ci z uszu? Ta grupa jest dla Ciebie. Pomożemy Ci w pełni rozwinąć Twój potencjał. Zajęcia w szkółce deskorolki odbywają się pod okiem certyfikowanego instruktora, w grupach max do 10 osób, dwa razy w tygodniu.

GRUPA PRO

Umiesz PRAWIE tyle, co instruktor, chcesz być coraz lepszy, szlifując triki już znane, uczyć się lotów czy kolejnych flipów. Chcesz przygotować się do zawodów deskorolkowych? Ta grupa będzie dla Ciebie idealna! Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w grupach do 10 osób.

Poznaj naszych instruktorów

skate park śląsk instruktorzy

Wiśnia

Na desce od ponad 20 lat. Całe życie związany z kulturą deskorolkową.  Wierny fan tricków z nollie i switcha. Ojciec czwórki uśmiechniętych chłopców. Wykorzysta wszystko co pod ręką aby  zajęcia były ciekawe. 

Wkrótce

Wkrótce

skate park gliwice śląsk knurów zabrze ruda śląska katowice

Cennik

Zajęcia indywidualne 1:1 – 130 zł

Zajęcia grupowe pojedyncze – 80 zł

Zajęcia grupowe szkółka – 2 razy w tyg. po 60 min – 450 zł/mc