fbpx

Zostań CZŁONKIEM skate point CLUB!

Opłacaj comiesięczną subskrypcję, ciesz się skate-parkiem do woli!

…i wspieraj Skate Point! 🙂 

Czołem Zajawkowicze!

Przed nami widmo cieplejszych dni, które dla skate-parku mogą oznaczać najgorsze i fakt, że na jesień nie bedzie do czego wracać jeszcze nigdy nie był tak realny. Ale my sie nie poddajemy! Jest problem – jest rozwiązanie! A przynajmniej mamy taką nadzieję. Wychodzimy do Was z propozycją wykupienia subskrypcji korzystania ze skate-parku i tym samym  stania się Członkiem Skate Point Club

Zamysł jest taki –  płacisz jedną, niższą, comiesięczną opłatę i cieszysz się skate-parkiem do woli. W pakiecie dostajesz zestaw korzyści, który jest opisany poniżej.  Co ważne opłata ta wynosi jedyne 189 zł miesięcznie i w porównaniu do dotychczasowego „karnetu no limit” jest tańsza o  161 zł  🙂 Niestety z uwagi na ogromne koszty, które spadły na nas z początkiem roku (podwyżka czynszu z uwagi na inflację oraz podwyżka najniższej krajowej)  pojedyncze wejścia muszą zostać podwyższone do kwot 45 zł w tygodniu oraz 50 zl w weekendy (zmiana cennika od 12.02.2024).

Za nami pierwsze pół roku działalności. Nie będziemy ukrywać – nie jest kolorowo. Koszty utrzymania tego typu obiektu potrafią sięgać nawet 70-80 tysięcy złotych miesięcznie(!). To znacznie wiecej niż nasze obecne przychody, a matematyka jest nieubłagana. Cały zespół Skate Point dwoi się i troi, aby utrzymać to miejsce przy życiu. Skateshop, szkółki, półkolonie, wyjazdy, eventy, konkursy.. w Social Mediach widać tę robotę, ale niestety to kropla w morzu potrzeb. 

Kluczowym aspektem pozostaje to, że centrum handlowe, w którym się znajdujemy wbrew zapewnieniom w dalszym ciągu nie zostało uruchomione, a niektórzy duzi najemcy już zdążyli opuścić to miejsce (sklep meblowy).

Bardzo liczymy, że zaproponowana subskrypcja spotka się z Waszym entuzjazmem i pozwoli cieszyć się krytym skate-parkiem przez cały rok w rozsądnych pieniądzach, a nam pozwoli utrzymać to miejsce i cieszyć się stablinym rozwojem.

Dlaczego warto skorzystać z subskrypcji?

Poniżej porównanie pojedynczej wejściówki i członkostwa w Skat Point Club. Zwróć  uwagę na pakiet korzyści, który przysługuje Klubowiczom.

Jak opłacać subskrypcję?

Należy pamiętać, aby subskrypcję wykupować co miesiąc za pośrednictwem tej strony zgodnie z poniższym schematem.
(Postaramy się, aby jak najszybciej była możliwość dokonania cyklicznej płatności bez konieczności pamiętania o niej.)
Należy pamiętać, aby subsprypcję odnowić najpóźniej w dniu, w którym została wykupiona miesiąc wcześniej.

Poniżej przykład zakładając, że pierwsza opłata została dokonana 13 lutego:

UWAGA! Jeśli płatności comiesięczne zostaną wstrzymane na okres dłuższy niż 7 dni subskrypcja wygasa i jej odnowienie możliwe jest tylko po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w kwocie 100 zł.

Wykupienie subskrypcji jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją:
Regulaminu Opłaty Subskrypcyjnej Skateparku.

↓↓↓↓↓

Call Now Button