INTEGRACJA FIRMOWA NA SKATEPARKU W GLIWICACH

INTEGRACJA FIRMOWA na SKATEPARKU w GLIWICACH

Szukasz pomysłu na niecodzienną integrację firmową? Zaskocz swoich pracowników czymś nowym i pełnym energii! Gliwicki Skatepark SKATE POINT prezentuje wyjątkową propozycję integracji firmowej – łączymy świat sportów extremalnych z elementami team buildingu. Integracja pod okiem doświadczonych trenerów sportów extremalnych to światny sposób na kreatywne spedzędzenie czasu i wzmocnienie więzi między pracownikami. Tę integrację będą długo wspominać!

Dlaczego nasz skatepark?

Team Building na Deskach:

Niezależnie od tego, czy ktoś wcześniej miał styczność z deskorolką, czy jest to dla niego nowość – profesjonalni trenerzy i instruktorzy pomogą wszystkim poczuć się pewnie. Zadania integracyjne dostosowane do umiejętności uczestników pozwolą na wspólne cele, które zintegrują zespół w niecodzienny sposób.

Bezpieczeństwo przede wszystkim:

Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób jazda na deskorolce może być czymś nowym. Dlatego dbamy o bezpieczeństwo na każdym etapie – od wyposażenia, przez instrukcje, aż po indywidualne podejście do uczestnika.

Dobra zabawa i wspomnienia:

Nie tylko jazda na deskorolce, ale również inne atrakcje, takie jak konkursy, gry zespołowe czy relaks w strefie chillout sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. Chcesz pochwalić się integracją na firmowych SM? Przygotujemy wideopamiątkę z przebiegu integracji!

Cały obiekt na wyłączność

Oferta integracji firmowej obejmuje wynajem całego obiektu na wyłączność. Dzięki temu możecie w spokoju oddać się dobrej zabawie i dawce adrenaliny. Dobra muzyka, nowe doświadczenia i świetny team! 

OFERTA CENOWA

3 000 PLN netto

Oferta obejmuje: 
– wynajem całego obiektu w godzinach 21:00 – 23:00
– 1 000 m2  profesjonalnego skateparku do waszej dyspozycji
– opieka trenera przez cały czas trwania integracji
– napoje Onlemon 
– WIDEOPAMIĄTKA z przebiegu integracji

Uwaga! maxymalna liczba uczestników to 15 osób. Jeśli chcesz zorganizować wydarzenie dla większej grupy skontaktuj się z nami w celu uzyskania indywidualnej wyceny.

INTEGRACJA FIRMOWA na SKATEPARKU w GLIWICACH

Zaskocz swój zespół, wyjdź poza schematy i daj im okazję do niecodziennej przygody. Deskorolka może stać się metaforą dla wyzwań w biznesie – czasem trzeba nabrać rozpędu, innym razem zachować równowagę. A przede wszystkim – współpracować!   Zapraszamy do Gliwickiego Skateparku SKATE POINT.

Odkryj z nami, jak sport łączy się z biznesem!